+421 918 188 320 anjelskeruky@gmail.com

Náš tím

Daniela

sestra magisterka – špecialistka, riaditeľka a odborný zástupca v jednej osobe

Daniela 3 v 1 :). Je vždy tam, kde ju potrebujú. Ochraňuje pacientov, je ich „hlasom“, bojuje za práva najslabších, nezištne pomáha každému, kto to potrebuje. Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni.

Hajnalka

diplomovaná sestra – špecialistka

Hajnika je vysoko odborne vzdelaná sestra, empatická, nezištne pomôže pacientom i kolegom bez rozdielu. Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Helena

magisterka ošetrovateľstva

Je to naša Icuka, ktorá je veľmi svedomitá, spoľahlivá a usmievavá sestra – je to naše slniečko. Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni.

Margita

bakalárka sestra špecialistka

Gitka je skromná erudovaná a spoľahlivá sestra, pripravená vždy pomôcť pacientom, ale aj kolegom. Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Marta

sestra špecialistka

Mártika je špecialistka v pravom slova zmysle – spoľahlivá a trpezlivá. Riadi sa heslom, že nie je problém, ktorý by sa nedal vyriešiť. Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni.

Jana

Je človek s veľkým „Č“. U našej Janky neexistuje problém, ktorý rýchlo a k spokojnosti klienta/pacienta nevyrieši. Je ústretová, spoľahlivá, rýchla, reaguje na problémy šikovne, je to naša veľká pomoc.

 

Ľudmila

Je naša „rýchla pomoc“. Milka pomáha klientom/pacientom a príbuzným k ich spokojnosti. Je ústretová, spoľahlivá, rýchla, reaguje na problémy šikovne a je to naša veľká pomoc.

Zuzana

Má na tvári úsmev po celý deň. Žužika je vždy pozitívne naladená, veľmi empatická a pohotová. Je ústretová, spoľahlivá, rýchla, reaguje na problémy šikovne a je to naša veľká pomoc.

 

Judita

Je náš „balíček skromnosti“. Jutka je človek, ktorého si klienti/pacienti veľmi rýchlo obľúbia, je nadmieru skromná, prívetivá a usmievavá. Je ústretová, spoľahlivá, rýchla, reaguje na problémy šikovne a je to naša veľká pomoc.